Logistikos sprendimai

Siūlome klientams įprastų, nestandartinių, pavojingų ir temperatūrinių krovinių pervežimus įvairių rūšių transportu. Atsižvelgiant į poreikius, vietą ir laiką galime pasiūlyti prekių transportavimą autotransportu, jūriniais konteineriais, geležinkeliu, lėktuvais. Tiesiogiai bendraujame su siuntėjais ir turime logistikos partnerių visose žemynuose. Tokiu būdu užtikriname greitą krovinio paėmimą ir pristatymą. Importuojamus į trečiąsias šalis pilnus ir dalinius kroviniu konsoliduojame mūsų nuomojamose sandėliuose. Esame įsikūrė strategiškai patogioje vietoje magistralėje A1 (22 kilometras) naujai įrengtame moderniame „Vingės Transsphere Logistika" terminale.

Siūlome konsoliduoti krovinius Lietuvoje, nes patogi geografinė padėtis padeda mažinti logistikos kaštus: Lietuva yra Europos geografiniame taške, vienodai nutolusiame nuo Gibraltaro ir Vorkutos. Lietuva yra rinkos lyderė tarp šalių, teikiančių logistikos paslaugas NVS valstybėms.

Teikiame profesionalias kompleksines (3PL) logistikos paslaugas. 3PL paslaugos apima: prekių priėmimą, jų sandėliavimą ir skirstymą, transportavimą, sąskaitų išrašymą, su prekių judėjimu susijusios informacijos valdymą ir pan.

Šios teikiamos paslaugos leidžia optimizuoti transportavimo, sandėliavimo, paskirstymo
išlaidas ir skirti daugiau dėmesio savo pagrindinei veiklai.

Mūsų teikiamos logistikos paslaugos:

  • Logistikos sprendimai atitinkantys Jūsų poreikius.
  • Įprastų, nestandartinių, pavojingų, temperatūrinių krovinių gabenimas oro, jūrų, kelių ir geležinkelių transportu.
  • Krovinių pristatymas į Europos ir NVS šalis.
  • Intermodalinių pervežimų sprendimai.
  • Tiesioginiai krovinių paėmimai visuose pasaulio žemynuose
  • Išmuitinimo paslaugų organizavimas NVS šalyse.
  • Krovinių draudimas.