Transportavimas

UAB „Transavis" nuosavu įmonės transportu veža krovinius įvairiomis kryptimis Europoje ir už jos ribų. Gabename krovinius į Rusiją, Baltarusiją, Kazachstaną, Uzbekistaną. Šiuo metu įmonė eksploatuoja tentinius vilkikus ir didžiatūrius autotraukinius, atitinkančius „Euro 4" ir „Euro 5" standartus.

Mūsų transportavimo privalumai

 1. TIR sistema. Esame tikrieji TIR tranzito sistemos nariai.
 2. Aukštos kvalifikacijos vairuotojai.
  • Vairuotojai yra susipažinę su TIR tranzito sistema, savo darbe vadovaujasi ir efektyviai taiko krovinių tvirtinimo, vežimo, pakrovimo/iškrovimo kontrolės ir priežiūros taisykles. Taikome aukščiausius veiklos standartus, mūsų vairuotojai tobulina įgūdžius įmonės organizuojamuose kvalifikacijos kėlimo kursuose.
  • Patirtis. Įmonės vairuotojai turi didesnę nei dvylikos metų tarptautinių krovinių pervežimo patirtį.
  • Pastovumas. Įmonėje maža darbuotojų kaita, kuri leidžia užtikrinti klientų ir įmonės turto saugumą.
 3. Krovinio saugumo užtikrinimas:
  • Draudimas. Krovinių vežėjo CMR draudimas (iki 250.000 EUR), esant poreikiui apdraudžiame gabenamą krovinį papildomu draudimu.
  • Krovinių tvirtinimo elementai. Tvirtinimo diržai, slydimą mažinantys kilimėliai, kampukai ir kt. priemonės užtikrina Jūsų krovinio saugumą.
  • Transporto sekimo sistema. Leidžia Jums matyti automobilio judėjimą ir buvimo vietą, taip įsitikinant krovinio saugumu.
  • GSM ryšio telefonai. Su vairuotojais palaikomas nuolatinis ryšys.

Transporto Europos bendrijos leidimas
Krovinių vežėjo CMR draudimas (priedas)

Įmonės transportas

115 m3 autotraukiniai

Talpa – 115 m3     Vežamas svoris – 23,5 tonos      Išmatavimai: A - 7,32 m x 2,95 m x 2,48 m, B - 8,14 m x 3,05 m x 2,48 m.


Tentinės puspriekabės

34-jų euro padėklų talpa      Apimtis – 93 m3      Išmatavimai: 13,62 m x 2,75 m x 2,48m.